Nabízené služby

Usnadníme vám nabíjení elektromobilu, ať už z vaší domácí sítě nebo veřejné nabíječky

Nabíjení doma

Základním předpokladem při pořízení elektromobilu je, aby potenciální majitelé vozu měli kde svůj elektromobil denně nabíjet. Cílem Škoda Auto je co nejvíce uživatelům nabíjení elektromobilů usnadnit. Klíčovou službou je tak nabízení tzv. balíčků eMobility, ve kterých společnost klientům nabízí kupříkladu kontrolu rozvodů u nich doma, a především instalaci domácích wallboxů – Škoda iV Chargerů. Pomoci dokáže Škoda Auto i s pořízením a instalací solárních panelů, domácí baterie a dalších komponentů pro zajištění co nejvyšší energetické soběstačnosti klienta.

Celý text

Balíčky eMobility

Máte zájem o instalaci Škoda iV Chargeru nebo potřebujete poradit s výběrem? Zeptejte se autorizovaného partnera Škoda.

Katalog příslušenství k domácímu nabíjení

Nabíječky a nabíjecí kabely pro hybridní a elektrická vozidla Škoda

Veřejné nabíjení

Veřejné dobíjecí stanice najdete u nákupních center, dálnic a na dalších frekventovaných místech. Jejich počet neustále roste a s trochou plánování se nemusíte obávat ani delšího cestování. Rychlonabíjecí stanice naplní většinu kapacity baterie v řádu desítek minut.

Celý text

Snadné dobíjení díky Powerpass

Aplikace je určená zákazníkům Škoda Auto. Pomůže s veřejným i domácím nabíjením při používání chytré nabíječky Škoda iV Charger. Stačí si jí jenom stáhnout, zaregistrovat se a svět nabíjení je pro Vás otevřen.
Kartu Powerpass můžete použít u většiny veřejných poskytovatelů nabíjení včetně přístupu do sítě rychlého nabíjení IONITY. S jednou kartou pak můžete nabíjet prakticky kdekoli. Všechny údaje o nabíjení a platbách budete mít přehledně k dispozici v mobilní aplikaci.
Při koupi elektrického nebo plug-in hybridního modelu si můžete vybrat ze tří nabízených nabíjecích tarifů: Charge Free, Simply Charge a Charge Faster. Tarif Charge Free je bez měsíčních poplatků. Tarify Simply Charge a Charge Faster se skládají z měsíčního poplatku a výhodnějších cen za veřejné nabíjení.

Katalog Škoda eMobilita

Balíčky, nabíjecí karta Powerpass a tarify

Řešení elektromobility pro naše partnery

Karta Chargee

Karta Chargee nabízí komplexní řešení elektromobility zejména pro fleetové zákazníky s elektrifikovanými vozidly a vlastním řešením jejich dobíjení včetně rozúčtování a dalších služeb vhodných pro fungování firemních flotil.

Aplikace Chargee

Aplikace je určená firemním zákazníkům Škoda Auto. S pomocí aplikace Chargee můžete pohodlně spravovat e‑flotilu své společnosti. Máte přehled, které auto kdy a kde dobíjelo, jaké jsou náklady na dobíjení a mnoho dalších funkcí. To vše v Chargee.